KHORTYTSA
Wyjątkowa wódka z dodatkiem mięty i mentolu, aby ułatwić picie. Do przygotowania tej wódki wykorzystywana jest oczyszczona naturalna woda i nowej generacji alkohol klasy Finest Wheat z ręcznie wyselekcjonowanych ziaren złotej pszenicy. Najlepsi rzemieślnicy destylarni Khortytsa przygotowują tę wódkę zgodnie z najwyższymi standardami:
KUP ONLINE
DOSTĘPNE POJEMNOŚCI
ALKOHOL
0,1L | 0,2L | 0,35L | 0,375L | 0,5L | 0,7L | 1L
40%
ORZEŹWIAJĄCY SMAK
Najnowocześniejsza technologia użyta do przygotowania spirytusu klasy Finest Wheat jest uznawana przez ekspertów branżowych za jedną z najlepszych na lokalnym rynku – w końcu marka może pochwalić się najmniejszą zawartością zanieczyszczeń w swoim alkoholu. Dzięki temu będziesz cieszyć się czystym smakiem wódki i dobrze czuć się po spożyciu. Szczególnymi składnikami Khortytsa Silver Cool są alkohole o smaku miętowym i mentol krystaliczny, które dodają smaku świeżości i lekkości. Siedmioetapowe oczyszczanie sprawia, że ta wódka jest czysta, przejrzysta i rześka.
WYJĄTKOWY SMAK
Silver Cool to najlepszy wybór dla miłośników alkoholi, którzy cenią sobie wyjątkowy smak i lekkość mocnej wódki. Różni się od innych alkoholi, ponieważ daje ogromną przyjemność:
delikatny aromat wódki z nutami mięty;
łagodny smak wódki;

KHORTYTSA SILVER COOL

świeży mentolowy posmak.
przy użyciu naturalnych składników;
na podstawie autorskiej receptury z dodatkiem alkoholi smakowych;
używając najnowocześniejszych technologii produkcji.
Gold has always been considered a symbol of wealth, prestige and status.
KHORTYTSA STRUCTURED GOLD
DISCOVER OUR HISTORY
Each of Khortytsa's premium quality vodkas results from decades of experience and innovation. Launched in 1998 in the heart of Eastern Europe, Khortytsa has evolved to become a gold-winning brand in multiple U.S. spirit tasting competitions, reaching a worldwide renown. For five years in a row, Khortytsa has ranked in the Top 3 best-selling vodkas worldwide, according to Drinks International Magazine.
SUBSCRIBE FOR NEW RECIPES AND NEWS
© 2024 GSH Trademarks Limited

Web design, web development and digital marketing by CHANGES - DIGITAL MARKETING AGENCY IN VANCOUVER and ALCOHOL MARKETING AGENCY