KHORTYTSA
To jeden z bestsellerów marki Khortytsa. Wyjątkowa, zmieniająca kolor butelka, orzeźwiający smak i najnowocześniejsze technologie produkcji sprawiają, że jest rozpoznawalna na całym świecie. Cechy, które odróżniają tę wódkę od innych, to:
KUP ONLINE
DOSTĘPNE POJEMNOŚCI
ALKOHOL
0,5L
40%
WYJĄTKOWE OPAKOWANIE
Khortytsa Ice ma pierwszą na świecie „inteligentną" butelkę, która która po schłodzeniu do +5°C zmienia kolor z jedwabistej bieli na ciemnoniebieski, informując, że jest gotowa do spożycia.
IDEALNA CHEMIA
Wódka ta produkowana jest z wysokiej jakości składników według autorskiej receptury i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Już sama nazwa sugeruje, że Khortytsa Ice najlepiej smakuje schłodzona, gdy połączenie składników może się rozwinąć, a smak jest jak najlepszy. Świeżość, wysoka przejrzystość i łagodny smak sprawiają, że Khortytsa Ice to najlepszy wybór dla każdego miłośnika alkoholi.
Naturalny mentol krystaliczny zapewnia orzeźwiający lekki aromat.
Alkohole o smaku miętowym i lipowym nadają wódce szczególny posmak.

KHORTYTSA ICE

Autorska receptura gwarantuje najwyższą jakość i łagodny smak.
butelka, która po schłodzeniu zmienia kolor;
wyjątkowa receptura z aromatami lipy i mięty;
orzeźwiający posmak mentolu.
DISCOVER OUR HISTORY
Each of Khortytsa's premium quality vodkas results from decades of experience and innovation. Launched in 1998 in the heart of Eastern Europe, Khortytsa has evolved to become a gold-winning brand in multiple U.S. spirit tasting competitions, reaching a worldwide renown. For five years in a row, Khortytsa has ranked in the Top 3 best-selling vodkas worldwide, according to Drinks International Magazine.
SUBSCRIBE FOR NEW RECIPES AND NEWS
© 2024 GSH Trademarks Limited

Web design, web development and digital marketing by CHANGES - DIGITAL MARKETING AGENCY IN VANCOUVER and ALCOHOL MARKETING AGENCY